Hyvien tilojen toimisto

Hyvien tilojen toimisto

Vuoden 2020 sisustusarkkitehtitoimisto uskoo yhteistyön voimaan ja vastuullisesti tehtyihin projekteihin. Jokainen Fyran suunnittelema tila on toimiva mutta aina erilainen ja asiakkaan oloinen. Fyra luo rohkeasti onnellistuttavia tiloja.

Näihin asioihin uskomme

ASIAKASLÄHTÖISYYS

Haluamme suunnitella asiakkaan, emme Fyran näköisiä tiloja.

TULOS

Suunnitteluratkaisumme saavat asiakkaan bisneksen kukoistamaan.

YHTEISTYÖ

Tarjoamme ratkaisuja, emme ongelmia. Parhaat ratkaisut syntyvät yhteistyössä.

HYVINVOINTI

Uskomme, että onni on tila. Suunnittelemme tiloja, jotka lisäävät hyvinvointia.

We are Fyra.

Eva

Eva-Marie Eriksson

Osakas
Senior Designer,
Hotellit ja ravintolat
eva-marie.eriksson@fyra.fi
p. 040 537 7350

Hanna

Hanna Neuvo

Osakas
Toimitusjohtaja, KTM
hanna.neuvo@fyra.fi
p. 040 582 8961

Niina

Niina Sihto

Osakas
Senior Designer,
Työympäristöt ja konseptit
niina.sihto@fyra.fi
p. 040 508 0332

Tiina

Tiina Närkki

Osakas
Senior Designer,
Työympäristöt ja kiinteistökehitys
tiina.narkki@fyra.fi
p. 040 536 3530

Ada

Ada Juslén (äitiysvapaalla)

Office Manager, viestintäkoordinaattori
ada.juslen@fyra.fi
p. 040 656 2998

Anu

Anu Latvala

Sisustusarkkitehti, konseptisuunnittelija
anu.latvala@fyra.fi
p. 041 501 6405

Elisa

Elisa Ryhänen-Derrett

Sisustusarkkitehti, suunnittelija
elisa.ryhanen-derrett@fyra.fi
p. 050 539 6900

Ella srgb_jpg

Ella Liuksiala

Sisustusarkkitehti,
nuorempi suunnittelija
ella.liuksiala@fyra.fi
p. 040 077 4375

Emma

Emma Keränen

Sisustusarkkitehti, konseptisuunnittelija
emma.keranen@fyra.fi
p. 041 545 9992

Jasmin

Jasmin Friman

Sisustusarkkitehti, suunnittelija
jasmin.friman@fyra.fi
p. 0400 426 926

Jenni

Jenni Suurhasko

Sisustusarkkitehti, työympäristöasiantuntija
jenni.suurhasko@fyra.fi
p. 040 704 7866

Jere

Jere Toivonen

Arkkitehti
jere.toivonen@fyra.fi
p. 040 801 9524

Katja

Katja Nordman

Business Director, KTM
katja.nordman@fyra.fi
p. 040 549 6380

Laura

Laura Järvinen (äitiysvapaalla)

Sisustusarkkitehti SIO, suunnittelija
laura.jarvinen@fyra.fi
p. 050 523 7187

Maarit-pieni_värit

Maarit Nurmi

Office Manager
maarit.nurmi@fyra.fi
p. 040 071 9691

Fyra_Maija

Maija Leskelä

Sisustusarkkitehti SIO, kalustesuunnittelija
maija.leskela@fyra.fi
p. 040 041 2322

Merja

Merja Virkkunen

Arkkitehti, pääsuunnittelija
merja.virkkunen@fyra.fi
p. 040 515 3697

Fyra_Mirkka

Mirkka Ylikauppila

Suunnittelija, työympäristöasiantuntija
mirkka.ylikauppila@fyra.fi
p. 040 751 7593

NiinaO

Niina Ojutkangas

Sisustusarkkitehti SIO, työympäristöasiantuntija
niina.ojutkangas@fyra.fi
p. 045 224 1014

Oma_pieni

Oma Louekari

Viestintäkoordinaattori
oma.louekari@fyra.fi
p. 050 406 3697

Sara

Sara Koivisto (äitiysvapaalla)

Sisustusarkkitehti, konseptisuunnittelija
sara.koivisto@fyra.fi
p. 050 365 7219

Silja

Silja Kantokorpi

Sisustusarkkitehti, suunnittelija
silja.kantokorpi@fyra.fi
p. 044 031 0899

 Sisko Anttalainen

Sisustusarkkitehti, kestävän kehityksen koordinaattori
sisko.anttalainen@fyra.fi
p. 040 7482554

Fyra Oy
Tehtaankatu 27–29 A, 7. krs,
00150 Helsinki
E-mail: info@fyra.fi
Y-tunnus: 2348231-3