Hyvien tilojen toimisto

Hyvien tilojen toimisto

Kansainvälisesti palkittu suunnittelutoimisto Fyra uskoo yhteistyön voimaan ja vastuullisesti tehtyihin projekteihin. Jokainen Fyran suunnittelema tila on toimiva mutta aina erilainen ja asiakkaan oloinen. Fyra luo rohkeasti onnellistuttavia tiloja.

Näihin asioihin uskomme

ASIAKASLÄHTÖISYYS

Haluamme suunnitella asiakkaan, emme Fyran näköisiä tiloja.

TULOS

Suunnitteluratkaisumme saavat asiakkaan bisneksen kukoistamaan.

YHTEISTYÖ

Tarjoamme ratkaisuja, emme ongelmia. Parhaat ratkaisut syntyvät yhteistyössä.

HYVINVOINTI

Uskomme, että onni on tila. Suunnittelemme tiloja, jotka lisäävät hyvinvointia.

We are Fyra.

Eva-Marie Eriksson

Osakas, Senior Designer, Hotellit ja ravintolat
eva-marie.eriksson@fyra.fi
p. +358 (0)40 537 7350

Hanna Neuvo

Osakas, Toimitusjohtaja, KTM
hanna.neuvo@fyra.fi
p. +358 (0)40 582 8961

Niina Sihto

Osakas, Senior Designer, Työympäristöt ja konseptit
niina.sihto@fyra.fi
+358 (0)40 508 0332

Tiina Närkki

Osakas, Senior Designer, Työympäristöt ja kiinteistökehitys
tiina.narkki@fyra.fi
p. +358 (0)40 536 3530

Ada Juslén

Asiakkuusvastaava
ada.juslen@fyra.fi
p. +358 (0)40 656 2998

Anu Latvala

Sisustusarkkitehti, konseptisuunnittelija
anu.latvala@fyra.fi
p. +358 (0)41 501 6405

Elisa Ryhänen-Derrett

Sisustusarkkitehti, suunnittelija
elisa.ryhanen-derrett@fyra.fi
p. +358 (0)50 539 6900

Ella Liuksiala

Sisustusarkkitehti, nuorempi suunnittelija
ella.liuksiala@fyra.fi
p. +358 (0)40 077 4375

Jasmin Wegelius (äitiysvapaalla)

Sisustusarkkitehti, suunnittelija
jasmin.wegelius@fyra.fi
p. +358 (0)400 426 926

Jenni Suurhasko

Sisustusarkkitehti, työympäristöasiantuntija
jenni.suurhasko@fyra.fi
p. +358 (0)40 704 7866

Jere Toivonen

Arkkitehti
jere.toivonen@fyra.fi
p. +358 (0)41 312 8617

Jie Luo

3D Designer
jie.luo@fyra.fi
p. +358 (0)40 6763 583

Katja Nordman

Liiketoimintajohtaja, KTM
katja.nordman@fyra.fi
p.+358 (0)40 549 6380

Kreetta Airila

Sisustusarkkitehti SIO, työympäristöasiantuntija
kreetta.airila@fyra.fi
p. +358 (0)40 7601232

Laura Järvinen (äitiysvapaalla)

Sisustusarkkitehti SIO, suunnittelija
laura.jarvinen@fyra.fi
p. +358 (0)50 523 7187

Maarit Nurmi

Office Manager
maarit.nurmi@fyra.fi
p. +358 (0)40 071 9691

Maija Leskelä

Sisustusarkkitehti SIO, kalustesuunnittelija, FM (kulttuuriantropologia)
maija.leskela@fyra.fi
p. +358 (0)40 041 2322

Marina Gretsova

Digital Development Lead, Senior 3D Artist
marina.gretsova@fyra.fi
p. +48 664 534 105

Merja Virkkunen

Arkkitehti, pääsuunnittelija
merja.virkkunen@fyra.fi
p. +358 (0)40 515 3697

Mimmu Hirvonen

Sisustusarkkitehti SIO, suunnittelija
mimmu.hirvonen@fyra.fi
+358 (0)40 4127214

Mirkka Ylikauppila

Suunnittelija, työympäristöasiantuntija
mirkka.ylikauppila@fyra.fi
p. +358 (0)40 751 7593

Niina Ojutkangas

Sisustusarkkitehti SIO, työympäristöasiantuntija
niina.ojutkangas@fyra.fi
p. +358 (0)45 224 1014

Oma Louekari

Viestintäkoordinaattori
oma.louekari@fyra.fi
p. +358 (0)50 406 3697

Otto Kaipio

Sisustusarkkitehti, nuorempi suunnittelija
otto.kaipio@fyra.fi
p. +358 (0)50 9197264

Sara Koivisto

Sisustusarkkitehti, konseptisuunnittelija
sara.koivisto@fyra.fi
p. +358 (0)50 365 7219

Silja Kantokorpi

Sisustusarkkitehti, suunnittelija
silja.kantokorpi@fyra.fi
p. +358 (0)44 031 0899

Sisko Anttalainen

Sisustusarkkitehti, kestävän kehityksen koordinaattori
sisko.anttalainen@fyra.fi
p. +358 (0)40 7482554

Vilma Pajamäki

Sisustusarkkitehti, nuorempi suunnittelija
vilma.pajamaki@fyra.fi
p. +358 (0)40 6175 438

Fyra Oy
Tehtaankatu 27–29 A, 7. krs,
00150 Helsinki
E-mail: info@fyra.fi
puh: +358 (0)40 549 6380
Y-tunnus: 2348231-3