Hyvien tilojen toimisto.

Hyvien tilojen toimisto.

Näihin asioihin uskomme

Haluamme suunnitella asiakkaan, emme Fyran näköisiä tiloja.

Suunnitteluratkaisumme saavat asiakkaan bisneksen kukoistamaan.

Tarjoamme ratkaisuja, emme ongelmia. Parhaat ratkaisut syntyvät yhteistyössä.

We are Fyra.

Eva

Eva-Marie Eriksson

Osakas
Sisustusarkkitehti SIO
eva-marie.eriksson@fyra.fi
p. 040 537 7350

Hanna

Hanna Neuvo

Osakas
KTM
hanna.neuvo@fyra.fi
p. 040 582 8961

Niina

Niina Sihto

Osakas
Sisustusarkkitehti SIO
niina.sihto@fyra.fi
p. 040 508 0332

Tiina

Tiina Närkki

Osakas
Toimitusjohtaja
Sisustusarkkitehti SIO
tiina.narkki@fyra.fi
p. 040 536 3530

Ada

Ada Juslén

Office Manager
ada.juslen@fyra.fi
p. 040 656 2998

Anu

Anu Latvala (äitiyslomalla)

Sisustusarkkitehti SIO
anu.latvala@fyra.fi
p. 041 501 6405

Emma

Emma Keränen (äitiyslomalla)

Sisustusarkkitehti
emma.keranen@fyra.fi
p. 041 545 9992

Heini

Heini Korpinen

Sisustusarkkitehti SIO
heini.korpinen@fyra.fi
p. 040 553 9280

Jasmin

Jasmin Friman

Sisustusarkkitehti
jasmin.friman@fyra.fi
p. 0400 426 926

Jenni

Jenni Suurhasko

Sisustusarkkitehti SIO
jenni.suurhasko@fyra.fi
p. 040 704 7866

Katja

Katja Nordman

Asiakkuusvastaava
katja.nordman@fyra.fi
p. 040 549 6380

Laura

Laura Järvinen

Sisustusarkkitehti SIO
laura.jarvinen@fyra.fi
p. 050 523 7187

NiinaO

Niina Ojutkangas

Sisustusarkkitehti SIO
niina.ojutkangas@fyra.fi
p. 045 224 1014

Sara

Sara Kokko

Sisustusarkkitehti
sara.kokko@fyra.fi
p. 050 365 7219

Silja

Silja Kantokorpi

Sisustusarkkitehti
silja.kantokorpi@fyra.fi
p. 044 031 0899

Taru

Taru Leppänen

Sisustusarkkitehti SIO
taru.leppanen@fyra.fi
p. 044 325 7600

Instagram

Sisustusarkkitehdit Fyra Oy
Tehtaankatu 27–29 A, 7. krs,
00150 Helsinki
Puh: 09 428 91244
E-mail: info@fyra.fi
Y-tunnus: 2348231-3